SmartBoard 10 II WiFi

horizontal lines

Wygoda i efektywność

Wyposażony w praktyczne etui z klawiaturą ponad 10-calowy tablet idealnie sprawdzi się jako narzędzie do nauki i pracy. Elegancka, wzmocniona obudowa, dodatkowe szkło hartowane chroniące ekran zapewnią trwałość, a kompaktowe rozmiary uczynią z niego idealnego towarzysza każdej podróży. SmartBoard 10 II WiFi posiada również wygodny wyświetlacz oraz wydajny 8-rdzeniowy procesor, które nie tylko ułatwią realizację codziennych zadań, ale pozwolą także na komfortowe czytanie i oglądanie filmów. Wznieś się na nowy poziom produktywności!

Niewielki tablet, duże możliwości

Model SmartBoard 10 II WiFi sprawdzi się zarówno w mieście, jak i podróży. Dzięki smukłej obudowie i niewielkie wadze, świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji i zmieści się zarówno w plecaku, jak i torebce.

Waga 415g
Waga 415g

Praktyczne etui z klawiaturą

Zamień tablet w notebook i ciesz się wygodą pisania podczas podróży lub pracy zdalnej, dzięki, łatwemu do ustawiania w dogodnej pozycji, etui z klawiaturą, wyposażonej także w touchpad.

Etui z klawiaturą i touchpadem
Etui z klawiaturą i touchpadem

Wzmocniona obudowa

Nie musisz się już martwić o rysy i uszkodzenia Twojego tabletu. Wytrzymałość ekranu zapewnia nowoczesna metalowa obudowa. Dodatkowo jego trwałość zwiększa dołączone do zestawu szkło hartowane.

Metalowa obudowa
Metalowa obudowa
Szkło hartowane
Szkło hartowane

Piękny wyświetlacz

Oglądaj filmy i zdjęcia oraz korzystaj z mediów społecznościowych w komfortowych warunkach. Dzięki wyświetlaczowi o przekątnej 10.1 cala z technologią IPS i rozdzielczością 1200 x 1920 px nie umknie Ci żaden detal.

Ekran FHD 10.1' IPS
Ekran FHD 10.1' IPS

Doskonałe narzędzie do nauki i pracy

Wykorzystaj tablet do tworzenia dokumentów i prezentacji i ciesz się jego płynnym i sprawnym działaniem. Gwarantuje to połączenie 8-rdzeniowego procesora z 4GB pamięci RAM, w które urządzenie jest wyposażone oraz bateria o mocy 6000 mAh.

4GB RAM
4GB RAM
6000 mAh
6000 mAh

To nie wszystko

WiFi (5.0 GHz) + Bluetooth

Dzięki technologi BT4.2 oraz Wi-Fi ac/b/g/n (5GHz), będziesz stale w kontakcie ze swoją rodziną, bliskimi i pracą.

Android 12

techbite SmartBoard 10 II WiFi jest wyposażony w czysty system Android 12, który zapewni Ci m.in. częste aktualizacje, szybkość działania oraz ułatwi wielozadaniową pracę.

128 GB pamięci wewnętrznej

Zachowaj wszystkie swoje zdjęcia, nagrania i inne multimedia, dzięki 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej.

2 aparaty

Dzięki głównemu aparatowi (5 Mpx) będziesz w stanie uchwycić niezapomniane chwile. Dodatkowo przednia kamera (2 Mpx), pozwoli Ci na wideo-rozmowę, kiedy fizycznie nie będziesz mógł pojawić się na spotkaniu.