Laptop Zin 14.1

horizontal lines

Zaprojektowany by spełniać Twoje potrzeby

Wielozadaniowy i wygodny laptop z 14,1-calowym ekranem HD, który posiada to czego potrzebujesz do pracy, nauki i korzystania z multimediów.

Wygoda ponad wszystko

Laptop Zin z 14,1-calowym ekranem posiada klawiaturę z dużymi, podświetlanymi przyciskami, co ułatwia pracę po godzinach i późno w nocy.

Ekran HD 1366x768 px
Ekran HD 1366x768 px
Duże klawisze
Duże klawisze

Dostęp za jednym dotykiem dzięki Windows Hello™

Dzięki dotykowemu czytnikowi linii papilarnych oraz funkcji Windows Hello™, dostęp do laptopa jest bezpieczny i wygodny. Teraz do zalogowania wystarczy jedno dotknięcie palcem!

Czytnik linii papilarnych
Czytnik linii papilarnych
Windows HELLO™
Windows HELLO™

Wydajny i oszczędny procesor

Za wydajną pracę laptopa Zin 14.1 odpowiada najnowszy w rodzinie dwurdzeniowy procesor Intel®Celeron® N4000 (14 nm) ze zintegrowanym układem graficznym Intel z serii 600.

Intel Celeron 2.6 GHz
Intel Celeron 2.6 GHz

Praca bez zakłóceń

Komfortowe wypełnianie codziennych zadań: tworzenie i edytowanie dokumentów, konsumpcja multimediów oraz rozrywka – to wszystko możliwe jest dzięki 4 GB pamięci RAM.

RAM
RAM

Pamięta o wszystkim

Wewnętrzną pamięć 32 GB na ulubione filmy, zdjęcia oraz programy można rozszerzyć aż do 672 GB dzięki złączom M.2 i microSD.

Zobacz jak zamontować dysk SSD play_arrow

Pamięć wewnętrzna
Pamięć wewnętrzna
Max dodatkowa <br> pamięć SSD
Max dodatkowa
pamięć SSD

Obudowa RubberTouch

Dla zapewnienia dodatkowej elegancji, smukła obudowa laptopa została otoczona materiałem RubberTouch, dlatego jest niezwykle trwały i przyjemny w użytkowaniu.


Wiele godzin bez ładowania

Dzięki baterii o dużej pojemności 5000 mAh, 7.4V, laptop oferuje wielogodzinną pracę bez ładowania. Sprawdź jakie to wygodne i ciesz się urządzeniem gdziekolwiek jesteś.

Do 6 godzin pracy
Do 6 godzin pracy
5000 mAh 7.4V
5000 mAh 7.4V

Pliki do pobrania