Flix Gamepad

horizontal lines

Wejdź na wyższy poziom gier

Flix Gamepad to solidny i uniwersalny sprzęt dedykowany wszystkim graczom. Podłącz go do Flix TV Box i ciesz się wieloma grami, także bezpłatnymi. Łatwe parowanie z innymi urządzeniami i bezprzewodową rozrywkę zapewnia moduł Bluetooth*. Wejdź do gry!

Jeden pad by rządzić wszystkimi

Gamepad jest kompatybilny z całą gamą urządzeń dzięki czemu jest doskonały dla każdego gracza. W efekcie można cieszyć się gamingiem na smartfonach z Androidem i Flix TV Box, a także na pecetach, laptopach oraz na PS3, bez konieczności zakupu osobnych kontrolerów.

Tablet
Tablet
Telefon
Telefon
Przystawka TV
Przystawka TV

Graj bez ograniczeń

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala łatwo sparować pada z innymi urządzeniami, umożliwiając bezprzewodową grę* i maksimum swobody. Kontroler pracuje bez dodatkowych sterowników.

Bluetooth
Bluetooth

* Gamepad może współpracować z komputerami typu PC tylko przy połączeniu przewodem microUSB-USB (jak przy ładowaniu akumulatora).

Doceń wygodę i ergonomię

Ten nowoczesny pad jest wygodny i odpowiednio wyważony, dzięki czemu pewnie leży w dłoni. A to zapewnia wygodę nawet w czasie wielogodzinnych, emocjonujących rozgrywek. Stabilność chwytu poprawia antypoślizgowa powierzchnia pada.

Atrakcyjny design
Atrakcyjny design
Ergonomia
Ergonomia

Przejmij kontrolę

Gamepad Flix posiada wszystkie najważniejsze dla graczy przyciski: 10 przycisków akcji oraz 4 "wyzwalacze" umieszczone na górze (2x shoulder i 2x trigger). Wszystkie znajdują się w odległości promienia kciuka co gwarantuje komfort i wysoką precyzję ruchów.

Wygodne klawisze
Wygodne klawisze

Włącz turbo

Dzięki trybowi turbo będziesz mógł zwolnić palce i odpocząć, a jednocześnie ciągle strzelać w przeciwnika. Wygrywaj z automatu!

Przycisk turbo
Przycisk turbo

Przewaga dzięki precyzji

Flix Gamepad został wyposażony również w 2 w pełni funkcjonalne analogi 360 stopni. Zapewniają one maksymalną precyzję i wygodniejsze sterowanie.

Rozrywka na maksa

Ten pad posiada wbudowany akumulator o pojemności 600 mAh umożliwiający długi czas gry na jednym ładowaniu. O jego stanie naładowania informuje wskaźnik LED poziomu baterii. Urządzenie ładuje się za pomocą kabla microUSB dołączonego do zestawu.

Do 8 godzin działania
Do 8 godzin działania
Bateria 600 mAh
Bateria 600 mAh

Gamepad Flix marki techbite jest przeznaczony dla graczy, którzy chcą się cieszyć gamingiem na najwyższym poziomie. Jest odpowiedni do gier wyścigowych, strzelanek i bijatyk, dedykowany przede wszystkim urządzeniom z systemem Android (smartfony, tablety i przystawki TV) oraz pecetom (Windows XP/Vista/7/8/10, Linux) i konsoli Playstation 3. W zestawie z padem znajdują się: kabel do ładowania oraz instrukcja obsługi.