Flix TV BOX

horizontal lines

Niewielka przystawka, wielkie możliwości

Oglądaj seriale i filmy z popularnych platform jak Ipla w jakości 4K, graj w ulubione gry i zrzucaj obraz ze smartfonana na ekran telewizora.

Odpręż się i oglądaj ulubione seriale kiedy chcesz

Oglądaj najnowsze produkcje w jakości 4K na HBO GO, Ipla TV, WP Pilot, VOD.PL, TVP VOD, KODI, YouTube i wielu innych popularnych serwisach. Sprawdź w tym poradniku jak z nich skorzystać.

Zalety jakości 4K play_arrow

Rozdzielczość
Rozdzielczość

Prawdziwy Android TV

Nareszcie system w pełni dostosowany do telewizora! Prosty interfejs, wygodne sterowanie, łatwy i darmowy dostęp do multimediów, gier i aplikacji. Flix TV Box wspiera oryginalny Android TV - zawsze aktualny i bezpieczny, prawdopodobnie najlepszy na rynku system wyszukiwania treści.

Zobacz jak korzystać z Android TV play_arrow

Android TV 9.0
Android TV 9.0

Pokaż innym swój świat!

Znalazłeś zabawny filmik na smartfonie i chcesz się nim podzielić z innymi? A może chcecie wspólnie przejrzeć zdjęcia z wyjazdu podczas imprezy? Wykorzystaj Miracast i za pomocą jednego kliknięcia wyświetl zawartość ekranu smartfona, tabletu czy laptopa na ekranie TV. Pokaż to, co chcesz innym. Ktoś do Ciebie dzwoni? Nie ma sprawy! Oglądaj dalej i rozmawiaj jednocześnie.

Zobacz jak działa Miracast play_arrow

Miracast
Miracast

Graj w gry

Graj na dużym ekranie w ulubione gry i poczuj, jakie to wygodne. The Walking Dead: Season One, Minionki, Sky Force Anniversary - to tylko niektóre dostępne na Android TV gry. Używaj padów i baw się jeszcze lepiej - sam lub w gronie znajomych. Nie ograniczaj się, wszelkie konsole i automaty do gier są już zbędne!

Obsługa Gamepada
Obsługa Gamepada

Bądź smart. Powiedz czego szukasz i...gotowe

A gdyby tak powiedzieć “pogoda” i uzyskać odpowiedź bez wpisywania hasła w wyszukiwarkę? Użyj pilota i swojego głosu do łatwego wyszukiwania. Wypowiedz tytuł filmu, piosenki lub dowolne hasło, a system znajdzie je dla Ciebie. Sprawdź jakie to proste i emocjonujące.**

Zobacz jak w pełni korzystać z wyszukiwania głosem play_arrow

Sterowanie głosem
Sterowanie głosem

Wydajność i wygoda w jednym

Duża wydajność, port HDMI, Ethernet dla stabilnego łączenia się, którego nie mają inne urządzenia i 2xUSB przy jednoczesnej prostej konfiguracji – to wszystko bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort korzystania z urządzenia.

Zalety wielu portów play_arrow

HDMI port
HDMI port
2 x USB
2 x USB
Bluetooth
Bluetooth
Ethernet
Ethernet

Flix TV BOX vs Smart TV

Flix TV BOX Smart TV
Aktualizacje aplikacji v x
Gry, przystosowanie do grania v x
Współpraca z telefonem v ograniczona do
kilku aplikacji
Współpraca z Windows i IOS v x
Wyszukiwanie głosem v x

Opinie o techbite flix box

* Android TV techbite Flix TV Box obsługuje obraz w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli) oraz funkcję poprawiającą jakość obrazu HDR, jednak aby z nich skorzystać należy posiadać telewizor/monitor, który wyświetla obraz 4K i obsługuje HDR.